<<< wstecz .::.

Promień wygrywa

Świetną passę kontynuują młodzi piłkarze MOSiR-u Mońki, którzy w niedzielę o godz.11 na stadionie miejskim w Mońkach w ramach piątej kolejki Podlaskiej Ligi Juniorów Młodszych podejmowali Spartę Augustów.
Podopieczni Marcina Grygo pokonali przed własną publicznością drużynę gości 11:0 (4:0). Już w szatni drużyna z Moniek była bardzo mocno skoncentrowana i widać było po chłopakach, że tego meczu nie oddadzą bez walki.
W pierwszych minutach zespół z Moniek ruszył do zdecydowanych ataków na bramkę Sparty. Jego gra z minuty na minutę wyglądała coraz lepiej, młodzi piłkarze zademonstrowali parę ładnych i ułożonych akcji, które mogłyby podobać się nielicznym kibicom.
Młodzi piłkarze MOSiR-u pokazali charakter w tym meczu i to, że są w stanie powalczyć o zwycięstwa w kolejnych meczach.
Po pięciu kolejkach juniorzy MOSiRu Mońki z dorobkiem kompletu punktów zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie (z rozgrywek wycofała się drużyna z Sejn).
W najbliższą sobotę, 29 września Juniorzy Promienia udadzą się na mecz do Dąbrowy, gdzie będą chcieli powalczyć o kolejne 3 pkt.

MOSiR Mońki - Sparta Augustów 11:0 (4:0)

Bramki dla MOSiR-u strzelali:
Daniel Kukliński-3
Karol Tekień-3
Mateusz Gilewski-1
Kamil Pawełko-1
Arkadiusz Wołuń-1 (karny)
Jakub Kochański-1
Karol Lewocz-1

MOSiR Mońki wystąpił w składzie: Szczęsny Paweł– Wołuń Arkadiusz, Kamiński Łukasz, Minkiewicz Marcin, Kukliński Daniel, Tekień Karol (72' Iwanicki Przemysław), Magnuszewski Bartosz, Pawełko Kamil, Misiewicz Filip (60' Sygit Marcin), Lewocz Karol (60' Raczko Marek), Kochański Jakub (70' Gilewski Mateusz).
Trener drużyny: Marcin Grygo

www.mosir.monki.um.pl