<<< wstecz .::.

Bezpłatne dyżury podatkowe

Nie tylko w siedzibie urzędu skarbowego, ale także w siedzibie gminy, miejskim ośrodku kultury czy też w galerii handlowej, możesz skorzystać z pomocy pracownika skarbówki i złożyć swój PIT za ubiegły rok

Z myślą o podatnikach, którzy chcą rozliczyć się z podatku dochodowego za 2013 rok, a mają wątpliwości jak to zrobić, podlaskie urzędy skarbowe zorganizowały specjalne dyżury podatkowe, które odbędą się nie tylko w siedzibach urzędów, ale również w siedzibach gmin, bibliotekach miejskich, ośrodkach kultury, siedzibach stowarzyszeń osób niepełnosprawnych, czy też w galeriach handlowych. W niektórych miejscach, urzędy skarbowe przygotowały również specjalne punkty mobilne przesyłania zeznań przez Internet. Dzięki czemu można będzie przesłać swoje zeznanie drogą elektroniczną, korzystając jednocześnie ze wsparcia pracownika urzędu.

Szczegółowy harmonogram dyżurów dostępny jest na stronie internetowej Izby Skarbowej w Białymstoku pod adresem www.is.bialystok.pl w zakładce PITY 2013 Dyżury podatkowe Poniżej informacja o dyżurach dla podatników, które odbędą się w II połowie marca 2014 r.